Yönetim Kurulu ve Üst Yönetim

Hasan Başer-Yönetim Kurulu Başkanı
1952 yılında Darende/Malatya’da doğmuştur. Adana İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi İşletme Bölümü mezunudur. 1980-2004 yılları arasında Başer Grubu Şirketlerinde Pazarlama Müdürü, Genel Müdür Yrd. ve Genel Müdür, Yönetim Kurulu Üyeliği yaptıktan sonra, 2004 yılından bu yana Şirketimizde Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Murat Başer-Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdür Yardımcısı
1980 yılında Adana’da doğmuştur. The George Washington University Finans ve Enformasyon Teknolojileri bölümü mezunudur. Bir süre Ernst and Young bağımsız denetim firmasında denetmen olarak görev yaptıktan sonra 2006 yılında Pazarlama Müdürü olarak Şirketimize katılmıştır. 2008 yılından bu yana Mali İşler ve Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yrd. olarak görev yapmaktadır. 2010 yılında Yönetim Kurulu Başkan Vekilliğine de seçilmiştir.

Emine Bingül - Yönetim Kurulu Üyesi / Genel Müdür
Emine Bingül, Kasım 1998 ’ de Optima Faktoring A.Ş.'de Pazarlama Müdürü olarak göreve başlamış ve Ocak 2007'de Pazarlama ve Kredilerden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na yükselmiştir. Ağustos 2013’den bu yana Optima Faktoring A.Ş.'de Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür olarak görevine devam etmektedir. Kariyerine 1990 yılında bankacılık sektöründe başlayan Bingül, Optima'ya katılmadan önce, özel bir banka ve faktoring şirketi'nde pazarlama pozisyonlarında görev yapmıştır. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi lisans ve Okan Üniversitesi’nden İşletme yüksek lisans derecesine sahiptir. Emine Bingül 1973, Duisburg/Almanya doğumlu olup, evli ve bir çocuk annesidir.

"